Docházka

S naším docházkovým systémem mohou pracovníci snadno zaznamenat příchody, odchody, absence i přestávky v práci. Díky tomu budete mít k dispozici dokonalý přehled o jejich přítomnosti na pracovišti a věrohodné podklady pro mzdy a odměňování.

Podklady pro mzdy

Z jednotlivých záznamů docházky lze snadno vytvořit podklady pro výpočet mzdy jednotlivých pracovníků. Systém sleduje odpracované hodiny a porovnává je s nastaveným fondem pracovní doby, takže každý má okamžitý přehled o tom, kolik hodin potřebuje ještě odpracovat nebo naopak kolik hodin má přesčas. Plnohodnotné podklady pro mzdy lze získat také z agendy Rozpis práce. Výběr agendy pro získání podkladů pro mzdy lze provést v nastavení systému pro každého pracovníka samostatně.

Poloha pracovníků

Díky aplikaci pro mobilní telefony a tablety lze v reálném čase sledovat příchody a odchody jednotlivých pracovníků i na vzdálených pracovištích, tedy kdekoli na světě. Tato funkce má využití především u pracovníků, kteří často pracují mimo firmu nebo střídají jednotlivá pracoviště, popř. jezdí na služební cesty. Máte tak přehled, kolik času a kde strávili. Místa, navštívená pracovníkem, si můžete zobrazit na mapě.

Přehledy, vyhodnocení, statistiky

Díky tabulkám a grafům získáte rychlý přehled o docházce jednotlivých pracovníků a jejich porovnání mezi sebou. Zároveň budete mít možnost zjistit, kolik času tráví pracovníci v jednotlivých lokalitách nebo kolik času tráví např. přesunem. Exporty dat do formátu excel a pdf jsou samozřejmostí. Pro pokročilé podporujeme ve formátu excel i práci s kontingenčními tabulkami včetně mnoha grafů.

Možnosti nastavení a sledování

Dle vlastní potřeby si můžete nastavit pro jednotlivé pracovníky pracovní úvazky, činnosti a další parametry potřebné pro správné fungování systému. Nastavením tzv. Sledovaných lokalit budete schopni zjistit, kdo, kdy a jak dlouho v dané lokalitě pracoval. Docházku je vhodné evidovat především pomocí mobilního zařízení nebo pevného terminálu, kde může být ke každému záznamu evidována i lokalita, ve které se pracovník právě nachází.
  • Kontakt
  • Podpora: +420 216 216 216
  • Po–Pá: 9:00–17:00

  • Copyright © 2017 Systemart s.r.o.
  • Česká republika
  • Sledujte nás